ABARE

O naszej firmie

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników, osób zarządzających inwestycjami oraz kierownicy budowlani z uprawnieniami stanowią najcenniejszy kapitał spółki.

Specjalizacja Abare

Firma oprócz sprzedaży jakościowych artykułów instalacyjnych specjalizuje się w wykonawstwie instalacji: centralnego ogrzewania, sanitarnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji i wentylacji. Zapewniamy również kompleksowe wykonawstwo budowy budynków oraz instalacji – od projektu, przez roboty budowlane, montaż i uruchomienie aż po serwis. Firma dysponuje własnym sprzętem potrzebnym do realizacji inwestycji oraz posiada ekipy montażowe i serwisowe.

Dla naszych klientów

Każdemu klientowi gwarantujemy optymalne rozwiązanie techniczne w dziedzinie technologii grzewczych, sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, które zapewni ekonomiczne i jednocześnie komfortowe użytkowanie budynków i urządzeń w każdej zrealizowanej inwestycji. 

Gwarancja jakości

Długoletnia współpraca z dostawcami, producentami krajowymi oraz oficjalnymi dystrybutorami urządzeń i materiałów importowanych pozwala nam oferować konkurencyjne ceny dla naszych klientów. Zapewniamy również pełną gwarancję producenta na oferowane przez nas produkty. Poza głównymi usługami z zakresu montażu instalacji, oferujemy naszym klientom również usługi projektowe, a także czynności serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne na oferowanie urządzenia.

Nasi partnerzy